Jezus z Nazaretu. Komplet 3 książek DODRUK

Dostępność: brak informacji
Cena: 89,00 zł 89.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 17982

Opis

DODRUK. TYTUŁ BĘDZIE PONOWNIE DOSTĘPNY OD 13 LISTOPADA

Benedykt XVI

Bestsellerowy papieski tryptyk Jezus z Nazaretu to lektura obowiązkowa nie tylko dla wierzących. Ojciec Święty Benedykt XVI udziela odpowiedzi na pytanie, kim jest Jezus dla każdego z nas. Udowadnia, że nadzieja, jaką niesie Chrystus, jest źródłem naszej siły w starciu z współczesnymi wyzwaniami. Siła tej refleksji leży w tym, że oparta na mocnych biblijnych podstawach, rzetelna historycznie i teologicznie, jest zarazem bardzo osobista, jako owoc wewnętrznej drogi autora.

W nowym wydaniu dzieło Benedykta XVI polecamy w komplecie (3 książki w kolorowym pudełku) w atrakcyjnej cenie.

Dzieciństwo
W części Dzieciństwo Papież opowiada o najbardziej tajemniczym i najmniej znanym okresie życia Jezusa: o narodzeniu i dzieciństwie. Pokazuje Jezusa, który przychodzi na świat w konkretnym miejscu, czasie i rodzinie. Stara się też odpowiedzieć na pytanie: co narodzenie Jezusa oznacza dla mnie?

Od chrztu w Jordanie do przemienienia
W części Od chrztu w Jordanie do Przemienienia Ojciec Święty tłumaczy sens publicznego życia Jezusa. Przywołuje takie wydarzenia jak chrzest, kuszenie na pustyni, posłanie uczniów. Rozmyśla nad Kazaniem na górze, Modlitwą Pańską, przypowieściami, analizuje wielkie ewangeliczne obrazy.

Od wyjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania
W tej części Benedykt XVI mówi o ostatnich ośmiu dniach ziemskiego życia Jezusa, czyli okresie pomiędzy Niedzielą Palmową a Niedzielą Zmartwychwstania. Krok po kroku papież przygląda się gestom i słowom Mesjasza oraz otaczających Go osób tłumacząc nam sens wydarzeń paschalnych.

Dane techniczne

Format 14x20 cm
Ilość stron 180+384+320
Rodzaj oprawy twarda

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl