Proroctwo Apokalipsy. Objawienia Maryi w Tre Fontane w tajnych dokumentach Watykanu
Cena regularna:
29,90 zł
towar niedostępny

Opis
François Vayne
Co Maryja przekazała w Tre Fontane? Na podstawie niepublikowanych materiałów z archiwów watykańskich, dziennikarz François Vayne rzuca nowe światło na orędzie Maryi z Tre Fontane!
Objawienie Maryi w Tre Fontane miało miejsce 12 kwietnia 1947 roku. Matka Boża ukazała się trojgu dzieci, a następnie także ich ojcu – Brunonowi Cornacchioli, byłemu wrogowi Kościoła. Usłyszał on słowa: „Jestem Panną Objawienia... Powróć do świętej Owczarni”, co doprowadziło do jego nawrócenia.
W 1949 roku Cornacchiola oddał papieżowi Piusowi XII sztylet, którym planował zamach. Uznaje się to objawienie za ważne i w 1950 roku ogłoszono dogmat o Wniebowzięciu Maryi. Po zakończeniu rekolekcji zbudowano prostą kaplicę, a Jan Paweł II w 1987 roku zezwolił na budowę nowego sanktuarium. W 1997 roku 50. rocznicę objawień nazwali tak na cześć Matki Bożej Trzeciego Tysiąclecia w Tre Fontane.
Oby ta książka mogła otworzyć liczne serca na to orędzie!
kard. Christoph Schönborn
Ciężkie chwile szykują się dla was [...], rozpęta się straszne i wielkie prześladowanie. Módlcie się, ono może się zatrzymać (...) Przyjdą dla was dni cierpienia i żałoby. Lud silny, ale daleki od Boga, od strony wschodu wyprowadzi potężny atak i zniszczy rzeczy najświętsze i najgodniejsze, gdy będzie mu dane, by mógł to uczynić. (...) Módlcie się wiele, a lżejszymi uczynione będą prześladowania i cierpienia.
fragment orędzia Maryi
Dane techniczne
Format | 14 x 20 cm |
Ilość stron | 160 |
Rodzaj oprawy | miękka |