365 myśli o Bożym Miłosierdziu. CODZIENNIK
Takiej książki o Bożym Miłosierdziu jeszcze nie było! Jeśli masz problem i nie wiesz czym sprawić przyjemność zarówno sobie, jak i drogiej ci osobie, ta propozycja jest właśnie dla ciebie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 17993
Opis
Takiej książki o Bożym Miłosierdziu jeszcze nie było! Jeśli masz problem i nie wiesz czym sprawić przyjemność zarówno sobie, jak i drogiej ci osobie, ta propozycja jest właśnie dla ciebie.
Ilustrowana pięknymi zdjęciami książka w spiralowanej oprawie zawiera wybór myśli św. siostry Faustyny, św. Jana Pawła II, bł. Michała Sopoćki oraz wielu innych, nie tylko polskich świętych, którzy mówili o miłości, jaką Bóg ukochał każdego człowieka.
Książka ta posiada tekturową podstawkę, umożliwiającą umieszczenie na biurku zarówno w domu jak i w pracy. Przekładając kartkę każdego dnia towarzyszyć ci będzie pokrzepiająca serce myśl. I tak każdego roku. Niezależnie od roku!
Cechy produktu
Format
- Wymiary 11x13 cm
Objętość
- Ilość stron 368
Rodzaj oprawy
- Okładka spiralowa
ISBN
- Numer 978-83-7797-578-7
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Książki przeznaczone są wyłącznie do użytku czytelniczego. Materiały użyte do ich produkcji spełniają normy bezpieczeństwa, podlegają recyklingowi. Przechowywać z dala od ognia, wilgoci i słońca. Unikać kontaktu z płynami, nie spożywać. Przechowywać w miejscach trudno dostępnych dla małych dzieci. Dzieci poniżej 3 roku życia, powinny używać książek pod nadzorem osoby dorosłej.