Oto czynię wszystko nowe (Orędzia z lat 2013-2014)
Adam Człowiek
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 22226
Opis
Adam Człowiek
Rozważajcie Moje słowa, Moje kochane dzieci. Rozważajcie je w waszych sercach, a sami zauważycie, jak Duch Święty będzie rozgrzewał wasze serca żarem miłości. Prawdziwymi świadkami Mojego Boskiego Syna są ci, którzy noszą w sobie ten płomień miłości.
fragment orędzia Matki Bożej z 1 stycznia 2013
Wiele wydarzeń, które mają dzisiaj miejsce w świecie jest skutkiem odejścia od praw Boga i odrzucenia Jego miłości. Jak odnaleźć Boga pośrodku tej ciemności? Jak pomóc tym, którzy odrzucili Boże miłosierdzie?
Adam Człowiek, współczesny polski mistyk, w 1990 roku otrzymał od Boga szczególne zadanie – dzielenie się proroctwami dotyczącymi sytuacji Kościoła, Polski i świata. W pełnym oddaniu nauczaniu Kościoła rzymskokatolickiego, pozostał do końca życia w ukryciu, zawsze posłuszny Bogu i duchowemu przewodnictwu kapłanów.
Zebrane w tej książce orędzia z lat 2013-2014 to kolejna cześć objawień przekazanych polskiemu mistykowi przez Świętą Rodzinę. Są to słowa pełne troski i pocieszenia oraz wskazówki na czasy ostateczne, które mają nas doprowadzić nas do oczyszczenia i przemiany serc.
Cechy produktu
Format
- Wymiary 14,5 x 20,5 cm
Objętość
- Ilość stron 304
Rodzaj oprawy
- Okładka miękka
ISBN
- Numer 9788367925549
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Książki przeznaczone są wyłącznie do użytku czytelniczego. Materiały użyte do ich produkcji spełniają normy bezpieczeństwa, podlegają recyklingowi. Przechowywać z dala od ognia, wilgoci i słońca. Unikać kontaktu z płynami, nie spożywać. Przechowywać w miejscach trudno dostępnych dla małych dzieci. Dzieci poniżej 3 roku życia, powinny używać książek pod nadzorem osoby dorosłej.
Producent
ESPRIT DYSTRYBUCJA K.BOCIAN, P.MISTACHOWICZ SPÓŁKA JAWNA
ul. Władysława Siwka 27A
31-588 Kraków, Polska