Pismo Święte dla dzieci. Dobry Bóg mówi do nas

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1 - 7 dni
Cena: 69,90 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

69.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 15744

Opis

bp Antoni Długosz

Prawie sto historii biblijnych opowiedzianych przez ulubionego „Biskupa od dzieci” Antoniego Długosza. Proste komentarze, odwołujące się do wyobraźni najmłodszych, sprawiają, że świat Biblii w sposób niemal naturalny staje się światem każdego dziecka.
Stworzenie świata, historie Noego, Dawida i Goliata, a także narodzenie Pana Jezusa, przypowieści i wiele innych wydarzeń Biskup Antoni celowo i konsekwentnie opisuje w czasie teraźniejszym, bo jak podkreśla: „Bóg nadal pisze historię zbawienia na kanwie naszego życiorysu”.
Doskonała pomoc dla rodziców i katechetów w niełatwym zadaniu wprowadzania dzieci w świat Biblii.

Bp Antoni Długosz sam o sobie mówi, że stara się być dziadkiem dzieci, by ich rodzicom pomagać w formacji religijnej. Podkreśla, że w posługiwaniu biskupim wypełnia wezwanie Pana Jezusa: „Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie”. Najmłodszym, z którymi się spotyka, często powtarza: „Musimy pamiętać, że Bóg nas zawsze kocha, nawet gdy popełniamy błąd. Musimy być radosnymi ludźmi wierzącymi”. I żeby dzieci nie kojarzyły księdza z nudą i smutkiem, ale z pogodą ducha, śpiewa, tańczy, nagrywa płyty, występuje w telewizji.

Dane techniczne

Format 20 x 27 cm
Ilość stron 224
Rodzaj oprawy twarda
ISBN 978-83-7797-632-6

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl