Poemat Boga Człowieka

Dostępność: spodziewana dostawa
Wysyłka w: 1 - 7 dni
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Maria Valtorta

"Poemat Boga Człowieka" "Ewangelia jaka została mi objawiona" to zapis wizji włoskiej mistyczki Marii Valtorty opisujący życie i działalność Jezusa Chrystusa.

Wydanie zostało podzielone na siedem Ksiąg, z których każda odpowiada określonemu okresowi z życia Jezusa Chrystusa.

Maria Valtorta posługuje się językiem barwnym, plastycznym, dającym poczucie rzeczywistego uczestnictwa w przedstawionych wydarzeniach. Wizje i dyktanda przekazywane przez Jezusa Chrystusa zapisuje w zeszytach. Wiele jest pozytywnych opinii o dziele Marii Valtorty, która z powodu paraliżu spędziła całe swe życie przykuta do łóżka. Zapisane na ponad 5000 tysiącach stron dzieło zawiera syntezę osobowości i nauczania Syna Bożego. W opiniach zwraca się uwagę na jej całkowitą zgodność z duchem Ewangelii oraz na fakt, że nawet współczesne odkrycia archeologiczne potwierdzają opisy miejsc, budowli, odległości określone przez M. Valtortę w Poemacie. Mimo, iż była pozbawiona możliwości swobodnego poruszania się, okazji do studiowania Pisma Świętego, archeologii, historii, geografii i innych dziedzin nauki, jej pisma dają świadectwo doskonałej wiedzy o obyczajach, życiu w Palestynie i Rzymie czasów Jezusa Chrystusa.

Papież Pius XII, po przeczytaniu Poematu Boga-Człowieka powiedział: "Opublikujcie tę pracę w formie, w jakiej została napisana. Nie ma potrzeby, aby wydawać opinię o jej pochodzeniu. Kto przeczyta, ten zrozumie".

KOMPLET ZAWIERA:

"Poemat Boga-Człowieka" ks. I objętość 304 strony. Zapis wizji włoskiej mistyczki Marii Valtorty (1897-1961) odnoszących się do życia i działalności Jezusa Chrystusa.

"Poemat Boga-Człowieka" ks. II cz. 1-2 objętość stron 640. Zapis wizji włoskiej mistyczki Marii Valtorty (1897-1961) odnoszących się do życia i działalności Jezusa Chrystusa.

"Poemat Boga-Człowieka" ks. III część 1-2, objętość 528 stron. Zapis wizji włoskiej mistyczki Marii Valtorty (1897-1961) odnoszących się do życia i działalności Jezusa Chrystusa.

"Poemat Boga-Człowieka" ks. III część 3-4, objętość 588 stron. Zapis wizji włoskiej mistyczki Marii Valtorty (1897-1961) odnoszących się do życia i działalności Jezusa Chrystusa.

"Poemat Boga-Człowieka" ks. IV część 1-2, objętość 560 stron. Zapis wizji włoskiej mistyczki Marii Valtorty (1897-1961) odnoszących się do życia i działalności Jezusa Chrystusa.

"Poemat Boga-Człowieka" ks. IV część 3-4, objętość 560 stron. Zapis wizji włoskiej mistyczki Marii Valtorty (1897-1961) odnoszących się do życia i działalności Jezusa Chrystusa.

"Poemat Boga-Człowieka" ks. IV część 5-6, objętość 640 stron. Zapis wizji włoskiej mistyczki Marii Valtorty (1897-1961) odnoszących się do życia i działalności Jezusa Chrystusa.

W piątej Księdze noszącej podtytuł "Przygotowanie do Męki", znajdują się wizje i pouczenia z ostatnich dni życia Jezusa Chrystusa przed Męką.

"Poemat Boga-Człowieka" ks. VI, objętość 384 strony. Zapis wizji włoskiej mistyczki Marii Valtorty (1897-1961) odnoszących się do życia i działalności Jezusa Chrystusa.

"Poemat Boga-Człowieka" ks. VII, objętość 336 stron. Zapis wizji włoskiej mistyczki Marii Valtorty (1897-1961) odnoszących się do życia i działalności Jezusa Chrystusa.

Dane techniczne

Format 10 tomów

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl