Prawda o „IMPERIUM OJCA RYDZYKA” – wersja elektroniczna

Dostępność: brak towaru
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 18696

Opis

Książka w wersji elektronicznej.
Można ją pobrać i przeczytać bezpłatnie klikając w poniższy link:

https://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2019/12/ksiazka-prawda-o-imperium-prof-j-kawecki.pdf

 
Na przestrzeni lat pojawiło się wiele mitów dotyczących działalności Radia Maryja i dzieł powstałych przy tej katolickiej rozgłośni. Profesor Janusz Kawecki, członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sposób niezwykle rzetelny ucina medialne spekulacje i przedstawia fakty, które w opinii publicznej nie są już tak chętnie powielane, jak kłamliwe sensacje.

„Ileż to było już tych kłamliwych, często poniżających etykiet, które miały nawet doprowadzić do zamknięcia Radia Maryja! A jeśli nie do zamknięcia samego radia, to chociaż usunięcia z wpływu na program radia jego charyzmatycznego Założyciela i Dyrektora. W nim bowiem upatrywano - i słusznie - głównego pomysłodawcę linii programowej tej rozgłośni i jej pozytywnego oddziaływania na liczną rzeszę słuchaczy oraz na powstawanie nowych inicjatyw ewangelizacyjnych. Tak wymyślane etykiety miały też doprowadzić do wywołania niekorzystnych dla rozgłośni organów państwa (prokuratury, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, sądów), struktur Kościoła (Konferencji Episkopatu Polski, a nawet samego Papieża) oraz do zrezygnowania słuchaczy tej rozgłośni ze wspierania jej działalności modlitwą i systematycznymi ofiarami. Bo trzeba tu przypomnieć, że działalność rozgłośni utrzymują i wspierają jej słuchacze swoimi systematycznie przekazywanymi ofiarami. Dzięki temu zachowana jest niezależność rozgłośni i jej linii programowej od wielkiego kapitału."

Walka o „katolicki głos w naszych domach” trwa nieustannie od ponad 29 lat. I nie ustanie...

Doskonała lektura dostarczająca argumentów do rozmów z przeciwnikami Radia Maryja oraz demaskowania kłamstw, które są rozpowszechniane w mediach.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl