Święci są młodzi. Medytacje w rytmie lectio divina

Dostępność: spodziewana dostawa
Wysyłka w: 1 - 7 dni
Cena: 38,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

38.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Jedność
Kod produktu: 22850

Opis

ks. Jan Kochel

Święci są młodzi! O tak! Wszyscy święci są młodzi, ponieważ ideały, jakimi żyli, zawsze są świeże, a ich pragnienie miłości Boga i bliźniego wciąż jest aktualne… Ale Kościół katolicki wynosi na ołtarze również młodych wiekiem świętych, w tym małe dzieci, a nawet te nienarodzone, aby podkreślić, że świętym może być absolutnie każdy i że świętość nie polega na ludzkiej mądrości czy życiowym doświadczeniu – jest całkowicie darmową łaską Bożą.

Ksiądz Profesor Jan Kochel, zachwycony tą wspaniałą tajemnicą Boga, przedstawia na kartach swojej książki sylwetki młodych świętych i błogosławionych Kościoła katolickiego, aby zainspirować młodych i starszych wiekiem chrześcijan do refleksji i zachwytu nad miłością Boga i zaprosić ich do wspaniałej przygody, jakim jest święte życie, pełne radości i dobrych relacji, zakończone najwspanialszym z możliwych finałów – życiem wiecznym w niebie!

Pełne głębi duchowe rozważania zawarte w publikacji prowadzone są w rytmie lectio divina i zachęcają do czytania i rozważania słowa Bożego, do modlitwy i życia wiarą na co dzień. I, wreszcie, pomagają uwierzyć, że świętość może i powinna stać się stylem życia każdego z nas.

Dane techniczne

Format 16,5 x 23,5 cm
Ilość stron 336
Rodzaj oprawy twarda
ISBN 9788383531465

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl