Ukryte działanie szatana
ks. Edmund Szaniawski MIC
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 19270
Opis
ks. Edmund Szaniawski MIC
O zagrożeniach duchowych i przezwyciężaniu mocy ciemności
Na drogach tego świata działa nieprzyjaciel, często atakując z ukrycia. Kim on jest? Jakie zastawia na nas pułapki? I co się dzieje, gdy człowiek zbacza na ścieżkę ciemności? W tej książce opisano nie tylko biblijne fakty, ale też współczesne historie zmagań ze złem, konkretne przykłady zagrożeń duchowych, a także sposoby obrony przed nieprzyjacielem. Ponadto umieszczono wybór modlitw, które przynoszą skuteczną pomoc.
Ksiądz Edmund Szaniawski, marianin, który przez wiele lat pełnił posługę egzorcysty, np. w sanktuarium w Licheniu, jest autorem książek, takich jak Walka św. Faustyny z przeciwnikiem Miłosierdzia (2013), licznych artykułów, publikowanych m.in. w miesięczniku „Egzorcysta”, referatów i wywiadów na temat duchowości i formacji.
„Człowiek nie może żyć w religijnej pustce. Gdy słabnie wiara w Boga, to szuka on powodzenia w magii i pogańskiej obrzędowości, a konsekwencje tego mogą być straszne” – z wywiadu z ks. Szaniawskim z 2006 r.
„Pan Bóg rzekł do węża: […] Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono ugodzi cię w głowę”. – Księga Rodzaju 3, 14-15
„Sama tylko Najświętsza Panna zaraz od swego początku okazała się nieprzyjaciółką diabła, bo została poczęta bez zmazy pierworodnej. Wobec tego już w momencie swego zaistnienia starła głowę węża, oraz wtedy, gdy porodziła Zbawiciela świata” – św. Stanisław Papczyński, „Wejrzenie w głąb serca".
Cechy produktu
Format
- Wymiary 12,5x19,5 cm
Objętość
- Ilość stron 136
Rodzaj oprawy
- Okładka miękka
ISBN
- Numer 978-83-7502-797-6
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Książki przeznaczone są wyłącznie do użytku czytelniczego. Materiały użyte do ich produkcji spełniają normy bezpieczeństwa, podlegają recyklingowi. Przechowywać z dala od ognia, wilgoci i słońca. Unikać kontaktu z płynami, nie spożywać. Przechowywać w miejscach trudno dostępnych dla małych dzieci. Dzieci poniżej 3 roku życia, powinny używać książek pod nadzorem osoby dorosłej.
Producent
PROMIC Sp. z o.o. Oddział w Warszawie
ul. św. Bonifacego 9/1
02-914 Warszawa, Polska