Uratowani. Świadectwa. Tom I

Uratowani świadectwa.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 16,90 zł

Cena regularna: 34,90 zł

16.90
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 29,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Świadectwa ocalonych przed aborcją.

Książka zawiera świadectwa osób, które zostały uratowane przed aborcją oraz tych, którzy ratowali przed zabiciem. Świadectwa te zostały przesłane na apel Radia Maryja. Przeczytaj i zachęć innych, by ratować życie...

Jeżeli wierzymy, jak uczy nas Pan Jezus, to na serio przyjmujemy każde Jego Słowo, a On powiedział do uczniów swoich, czyli do nas też: „…będziecie moimi świadkami… aż po krańce ziemi” (Dz 1,8).

Św. Jan Paweł II powiedział do nas - Rodziny Radia Maryja (29 marca 1995 r. – II Pielgrzymka RRM do Ojca Świętego): Trzeba dawać świadectwo prawdom i wartościom, które wyznajemy jako chrześcijanie - w rodzinie, w miejscu pracy, w szkole, w domu. Taka ewangelizacja, to znaczy głoszenie Chrystusowego orędzia zarówno świadectwem życia, jak i słowem, taka ewangelizacja nabiera swoistego charakteru i szczególnej skuteczności. Powinniśmy być jak miasto na górze, jak widoczna dla wszystkich lampa na świeczniku, aby nasze światło świeciło przed ludźmi podobnie jak latarnia morska, która wskazuje drogę do bezpiecznego portu (por. Mt 5,14-15)”.

Pan Jezus na sądzie ostatecznym powie do każdego z nas: „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40). Bronić życia każdego człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci - to jest realizacja piątego przykazania dekalogu - Nie zabijaj! (…)

                                                                                                o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR

Dane techniczne

Format 14,5x20,5 cm
Ilość stron 320
Rodzaj oprawy miękka

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl